Mardinli ünlü türkücü, Survivor’a veda etti

Survivor 2023’te ünlüler takımındaki yaprak dökümü devam ediyor. Ümit Erdim’in oylama sonucu elenmesinin ardından Berdan Mardini ve Seçkin Piriler de yarışmaya veda etti.

Mardinli ünlü türkücü, Survivor’a veda etti

Bir süredir Survivor’da oyunlarda yer almayan Berdan Mardini, sağlık problemleri nedeniyle veda etmek zorunda kalırken; Seçkin Piriler ise ada şartlarının kendisini çok zorladığı gerekçesiyle yarışmadan kendi isteğiyle ayrıldı.

Survivor 2023’te geçtiğimiz salı günü konseyde yapılan oylamada Ümit Erdim’in veda etmesinin ardından iki isim daha yarışmadan ayrıldı.

Bir süredir oyunlarda neden yer almadığı merak konusu olan Berdan Mardini’nin sağlık sorunları nedeniyle Survivor’a devam edemeyeceği açıklandı. Acun Ilıcalı, yarışmacıya devam etmek isteyip istemediğinin sorulduğunu ve Berdan Mardini’nin gitmek istediğini söyledi.

Seçkin piriler ada şartlarına dayanamadı

Seçkin Piriler ise Survivor’dan kendi isteğiyle ayrıldı. Piriler, ada şartlarının kendisini çok zorladığını ve devam etmek istemediğini açıkladı. Bunun üzerine Piriler eleme gecesinde oy kullanamadı ve kendisine de oy atılamadı.

Ünlüler takımında en yüksek ücreti alan Berdan Mardini, tansiyonu düştükten sonra daha fazla dayanamayacağını söyleyerek yarışmadan ayrılmak istedi. Kendisiyle konuşan Acun Ilıcalı ve ekibi, Mardini’nin kararlı olduğunu gördükten sonra ısrarcı olmadı.

Programın sunucusu Acun Ilıcalı, bugünkü bölümde Berdan Mardini’nin sağlık sorunları sebebiyle yarışmaya veda ettiğini açıkladı. Ilıcalı ayrıca bir başka yarışmacı Seçkin Piriler’in de Survivor’a adapte olamadığı gerekçesiyle yarışmadan çekildiğini duyurdu.

Ayrılığın perde arkasında ‘reyting’ iddiası

Öte yandan Survivor’ın bu yılki en renkli yarışmacılarından biri olarak görülen Berdan Mardin’inin ayrılığıyla ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Bölüm başına 180 bin TL aldığı konuşulan Mardini’nin reytinglere beklenene katkıyı yapamadığı, bu nedenle sağlık durumu bahane edilerek yarışmadan gönderildiği öne sürüldü. Ünlü şarkıcının ciddi bir rahatsızlığının bulunmadığı da belirtildi.

 Berdan Mardini’nin ayrılmasının ardından sosyal medyada kullanıcılar esprileri havada uçurdu. 

Bir kullanıcı “Kürdün yüzü güler mi hiç” diye sordu.

Diğer kimi paylasimlar şu şekilde; 

* Berdan mardininin adaya veda etmesinin sebeblerinden biri olabilirim her Allah’ın günü lanet getiriyordum çünkü

* sana gundi diyorlar, oy dilo ne laaan ? yazık bee. bir nesil senden çocuğum olsunlarla büyüdü, çıkma tekliflerini senden çocuğum olsun istiyorum diyerek yaptı lan kocamaaan bir nesil. Yazık gerçekten.

* Berdan Mardini kütülk’ün hasretine dayanamadı ve Adaya Veda Etti.

*Kürdün yüzü ne zaman gülmüş ki Berdan Mardini’nin yüzü gülsün. Berdan Mardini’ni kütülk’ün hasretine dayanamadı ve Adaya Veda Etti.

* Berdan Mardini adaya veda etmiş. Fotoğrafta yanındaki baklava dikkatimi çekti. Kürt eve dönerken adadan bile dönse o yerin ünlü yiyeceğini eve götürür.? Baklava künefe kadayıf fark etmez

* Berdan Mardini ve ben bu olanları hiç hak etmedik

* Kendimi adada yalnız başına oturmuş Berdan Mardini gibi hissediyorum.

* Berdan Mardini senin orada olman zaten ayrı bir komediydi, yaşantını bilenler bu duruma şaşırmamıştır

Yayınlama: 23.01.2023
Düzenleme: 23.01.2023
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.