Mardin’de fabrika gibi işleyen merkez, 3 bin 500 hizmet verdi

Mardin’in Yeşilli ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi açtığı çeşitli kurslarda bir yılda toplam 3 bin 500 kişiye sportif ve kişisel gelişim alanlarda hizmet verdi.

Mardin’de fabrika gibi işleyen merkez, 3 bin 500 hizmet verdi
Yayınlama: 06.12.2022
Düzenleme: 06.12.2022

Yeşilli ilçesinde faaliyet gösteren kurslar hakkında bilgi veren Yeşilli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bünyamin Bilen, İlçede açtıkları kurslarda şu ana kadar 3 bin 500 kişiye hizmet verdiklerini ifade etti.

Her alanda vatandaşlara hizmet vermeye devam ettiklerini belirten Bilen,” Yeşilli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açtığımız kurslarda spor, sanat, yabancı dil, el sanatları, kuyumculuk teknolojisi, halı ve kilim dokuma kursları, saç bakım ve güzellik hizmetleri kursları, halk oyunları kursları ve kişisel gelişim kursları ile vatandaşlara hizmet sunuyoruz” dedi.

Bir yıl içerisinde İlçe nüfusumuzun yüzde 22’ si kurslarımıza katılım sağlandığını ifade eden Bilen,” Şuan 45 aktif olarak Öğretmen ve usta öğretici sayımız vardır. Vatandaşlarımız bu kurslardan faydalanmak istiyorsa Mardin Yeşilli Halk Eğitimi Merkezi’ne başvurmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: İGFA

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.